Obtíže při polykání a psychosomatická terapie.

Psychosomatická terapie která se vede osobně nebo On-line je logickým pokračováním vaší léčby pokud máte Obtíže při polykání. Pokud čtete tento článek máte za sebou jistě mnoho návštěv ORL specialisty. Ten ale nic nezjistil. Není to chyba ani lékaře, ten udělal vše správně a není to chyba ani vaše. S největší pravděpodobností jde o psychosomatické trápení. I to však lze řešit a právě psychosomatickou terapií, která může Obtíže při polykání zmírnit nebo vyřešit.

Psychosomatická terapie.

psychosomatické terapii se zaměříme na to, jak sami sebe prožíváte a jak prožíváte svět, ve kterém žijete, myslím tím váš svět tedy sebe, rodinu, blízké a práci. V psychosomatické terapii u mě nejde o to, že vše udělám za vás. Že mám v záloze nějaké zaklínadlo, které řeknu, zamávám nad vámi rukama a vy budete v pohodě.

Psychosomatická terapie u mě je o společné práci, vaší aktivitě a chuti se léčit vlastními silami a vlastními zdroji, které máte. A máte jich dost. No určitě. Uvědomte si, kolik trápení zažíváte a stejně jste dobrým člověkem, který dosahuje více či méně svých cílů. Proč byste tedy nedosáhli nadvládu i nad vaší nemocí?! To je dobrá zpráva. Psychosomatická terapie, jak jsem psal, je o společné práci, o tom jak aktivně budete v terapii pracovat. Během terapie mě vezmete do svého světa, není to vždy příjemné, ale to k psychosomatické terapii patří.

Během krátkodobé terapie i On-line se zaměříme krátce na edukaci o vaší nemoci. Jen krátce, protože na svou nemoc jste experty vy sami. A to je další dobrá zpráva. Nikdo jiný ji tak dobře nezná. Dále se zaměříme na vaši minulost, kde by mohli být její příčiny. Nejvíce ale budeme pracovat s vaší současností a budoucností tak, aby došlo k z mírnění, nebo vymizení nemoci nebo příznaků.

Nejste si jistí, zda vám terapie pomůže? Zda do ní vstoupit? Uvažujte semnou, tělo a psychika jsou dvě půlky. To znamená když, jedna půlka zlobí, musí jí ta druhá pomoci. A pomoci umí, to mi můžete věřit. Pokud ještě váháte, a to chápu, tak se objednejte na osobní nebo On-line terapii na zkoušku, která je zadarmo, nebo prostě napište nebo zavolejte. Ať víte do čeho jdete.

Scroll to Top