Partneři

Studio Oblouková

Studio Oblouková

YOGAIMUSE logo

Jógová terapie, kraniosakrální biodynamikaPohyb zdravě

Proč partneři v terapii?

Pečlivě vybraní partneři, kterými jsou lékaři, yogíni a fyzioterapeuté mohou významným způsobem ovlivnit kvalitu a rychlost vaší terapie. Pokud spolupracují odborníci ruku v ruce, je vaše terapie komplexní a velmi profesionálně vedená. Každá z výše uvedených odborností má do terapie co mluvit. Můžete a nemusíte jejich péči využít. Osobně doporučuji využít i tyto cesty k uzdravení, totiž vše dohromady dává smysl.

Psychosomatika

Všechno souvisí se vším. Stejné je to i u mozku, duše a samozřejmě těla. Když bolí tělo výrazně to ovlivňuje i náš duševní život a duchovní život. S bolestí těla vnímáme život náš i život v našem okolí jinak. Méně jasně a barevně. Vše se nám může jevit smutnější, hůře řešitelné. Když bolí duše je to stejné. Když nejsme se sebou spokojeni brzy to ucítíme, například v zádech, ty díky napětí, které prožíváme, mohou bolet. Dlouhá léta se léčilo pouze tělo a důsledky. Celostní přístup a multidisciplinární spolupráce léčí všechny tři pilíře vašeho bytí. Mozek, tělo a duši. Proto spolupracuji s lidmi, kteří ctí tento směr pomáhání lidem. Mě to přijde jako, když se začne opravovat dům. Nejdřív chceme jen položit podlahu, pak zjistíme, že musíme opravit i rozvod vody a nakonec ještě musíme vymalovat.

Partnerství

Je dobré si uvědomit, že náš mozek, tělo i duše žijí v partnerství. Lepším nebo horším, jak kdy. Některá partnerství jsou dobrá, některá potřebují poopravit. Některá partnerství nefungují jen dočasně. Cílem spolupráce s partnery je toto partnerství upravit podle vašeho přání, aby jste se cítili duševně i tělesně podle vašich představ a přání. Abychom se cítili dobře měli bychom sjednotit a sladit „souřadnice“ těla i mozku, aby se potkali tam, kde mají. Proto Vám přeji aby vám partnerství vyšlo a žili spolu šťastně až do smrti.

Scroll to Top