Kožní a alergické potíže, On-line terapie.

Kožní a alergické potíže, On-line terapie může výrazně a levně pomoci. Léčíte se méně či více úspěšně. Alternativní metody. zázračné metody po chvíli přestávají fungovat. Co tedy dál? Správným dalším krokem je psychosomatická (i On-line) terapie za současné pokračující léčby vaším lékařem. V mé psychosomatické terapii se společně zaměříme na vaše sebeprožívání a na to jak prožíváte svět kolem sebe, partnera, rodinu, blízké a vaši práci. Nic za vás u mě v psychosomatické terapii sám neudělám. Bohužel zaklínadlo žádné nemám.

Psychosomatická terapie, i On-line.

Psychosomatická terapie (osobně i On-line) u mě je o společné práci, vaší aktivitě a chuti se léčit vlastními silami a vlastními zdroji, které máte. A máte jich dost. No určitě. Uvědomte si, kolik trápení zažíváte a stejně jste dobrým člověkem, který dosahuje více či méně svých cílů. Proč byste tedy nedosáhli nadvládu i nad vaší nemocí?! To je dobrá zpráva. Psychosomatická terapie, jak jsem psal, je o společné práci, o tom jak aktivně budete v terapii pracovat. Během terapie mě vezmete do svého světa, není to vždy příjemné, ale to k psychosomatické terapii patří.

Během krátkodobé terapie se zaměříme krátce na edukaci o vaší nemoci. Jen krátce, protože na svou nemoc jste experty vy sami. A to je další dobrá zpráva. Nikdo jiný ji tak dobře nezná. Dále se zaměříme na vaši minulost, kde by mohli být její příčiny. Nejvíce ale budeme pracovat s vaší současností a budoucností tak, aby došlo k z mírnění, nebo vymizení nemoci nebo příznaků.

Nejste si jistí, zda vám terapie pomůže? Zda do ní vstoupit? Uvažujte semnou, tělo a psychika jsou dvě půlky. To znamená když, jedna půlka zlobí, musí jí ta druhá pomoci. A pomoci umí, to mi můžete věřit. Pokud ještě váháte, a to chápu, tak se objednejte na osobní nebo On-line terapii na zkoušku, která je zadarmo, nebo prostě napište nebo zavolejte. Ať víte do čeho jdete.

Scroll to Top