Úzkosti, komunikace, partnerské a rodinné vztahy

Úzkost, strach, nízké sebevědomí Vám může znepříjemnit život. Poradenství, koučovací program a terapie je pro Vás přesně polovina toho, co potřebujete pro zvládnutí Vašeho trápení. Druhá polovina je na vás a vašem okolí. Abyste situaci zvládli, měli byste vědět co Vás čeká, co budete dělat. A hlavně co nedělat. Abyste mohli žít život jaký chcete. Terapie Vám pomůže změnit vaše vnitřní prožívání sebe sama a zlepšit vnitřní dialog. Na svou nemoc už nebudete sami.

S čím Vám pomůžeme?

Přiznat si svůj problém

komunikace ikonka

Komunikace s okolím

planování

Plánování svého života

Sebevnímání

expert

Být expert na svůj problém

Co neřešit

Jak terapie funguje a co si odnesete?

Pravidelná sezení

Docházet budete 2x měsíčně do mé ordinace, která se nachází v centru Prahy. V akutních případech i 1x týdně. V případě potřeby jsem k dispozici 24 hodin denně na telefonu.

Nové vzorce chování

Prostřednictvím modelových situací z vašeho života, které vám škodí, si natrénujete nové vzorce chování. Získáte život, jaký vám vyhovuje a jaký si přejete mít pro sebe.

Možnost kombinace s léky

Terapii můžete kombinovat s farmakologickou léčbou ve spolupráci s psychiatrem.

Jakou formou?

Individuální terapie

Osobně
(Jednorázově i vícekrát)

Často se ptáte…

1. Zajistíte mi i psychiatrickou péči?

Ano, máme vlastního spolupracujícího psychiatra

2. Jak dlouho terapie trvá?

Zpravidla 2 až 3 měsíce (4-6 setkání)

3. Hradí péči zdravotní pojišťovna?

Ne, naši klienti jsou samoplátci

4. Bude existovat nějaký záznam o mé terapii?

Ne, služba je naprosto anonymní

5. Mohu získat nějaké potvrzení nebo certifikát, že jsem léčbu absolvoval?

Ano, na vyžádání

Ordinace

Terapeuti

Mgr. Vanessa Džmurová

Vanessa získala magisterský titul vztahové a rodinné terapeutky na Manhattan College v New Yorku. Její výzkum se zaměřil na téma „Vliv sebeúcty a sebevědomí na rozhodnutí žen zůstat v násilných vztazích“. Zajímalo ji, jak se mění stav sebevědomí ženy, která zůstává ve vztahu s partnerem, který se k ní chová emocionálně či fyzicky násilnicky. 

Ve své praxi se zabývá prací s jednotlivci, páry a rodinami. Má zkušenosti s různými skupinami lidí, včetně dětí, mladých dospělých a dospělých. Jejím cílem je klientům vytvořit bezpečný prostor, kde budou moci bez obav sdílet své vnitřní myšlenky a pocity. Pracuje i se sportovci. Věří, že každý by měl dostat příležitost překonat své životní potíže a chce pro své klienty najít nejlepší způsob, jak překonat těžké období.

Terapie osobně
Bc. Minh Ngoc Mai

Bc. Minh Ngoc Mai

Minh vystudoval psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V roce 2023 dokončil pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v psychodynamickém směru. Je také akreditovaný osobní kouč. Jeho práce je založena na důvěře, respektu a empatii. Každý klient je pro něho jedinečný a důležitý, a proto se snaží vytvořit bezpečné prostředí, kde klienti mohou hovořit o svých problémech a pocitech bez obav z odsouzení nebo kritiky. Je přesvědčen, že každý z nás se může naučit řešit své problémy a dosáhnout svých cílů. Proto se snaží pomoci svým klientům pochopit sebe samé, objevit své vnitřní zdroje a najít způsoby, jak dosáhnout spokojenosti a naplnění v životě

Terapie osobně

Proč Psychoterapie Vacek®?

Mgr. Pavel Vacek,, věnuje se terapii, ambulantní protialkoholní terapii a terapii ADHD dospělých.
25 let je naše průměrná terapeutická a koučovací praxe
Přes 2 000 spokojených klientů
90% spokojených klientů v ČR i zahraničí
Jsme členy České lékařské společnosti JEP,
České psychiatrické společnosti, Společnosti psychosomatické medicíny
Česká lékařská společnost
Scroll to Top