Potřebuji si ,,JEN“ promluvit

Dle okolí si nemáte nač stěžovat a přesto je vám smutno a sami tápete v tom, co vás vlastně trápí? V životě zažíváme úspěšná a harmonická období, stejně tak i období složitá. Ve spolupráci s terapeutem najdete Vaše vnitřní a vlastní zdroje k tomu abyste se cítili zdravě a byli spokojení. Terapeut s Vámi projde Vaše témata, zastaví se u těch, která jsou pro Vás důležitá. Společnou prací se vydáte na cestu za Vaším klidem a spokojeností. Na své trápení už nebudete sami

S čím Vám pomůžeme?

zen

Duševní klid

Spokojenost se sebou

Vztahy

Jak terapie funguje a co si odnesete?

Pravidelná sezení

Přijdete třeba jen 1x nebo budete docházet 2x měsíčně do mé ordinace, která se nachází v centru Prahy. V akutních případech i 1x týdně. V případě potřeby jsem k dispozici 24 hodin denně na telefonu.

Vnitřní zdroje

Během terapie najdete svá témata a vnitřní zdroje k jejich řešení. Terapeut Vás provede tímto hledáním, abyste mohli žít svůj život v klidu, a tak jak si představujete.

Možnost kombinace s léky

Terapii můžete kombinovat s farmakologickou léčbou ve spolupráci s psychiatrem.

Jakou formou?

Individuální terapie

Osobně i online
(Jednorázově i vícekrát)

Často se ptáte…

1. Zajistíte mi i psychiatrickou péči?

Ano, máme vlastního spolupracujícího psychiatra

2. Jak dlouho terapie trvá?

Zpravidla 2 až 3 měsíce (4-6 setkání)

3. Hradí péči zdravotní pojišťovna?

Ne, naši klienti jsou samoplátci

4. Bude existovat nějaký záznam o mé terapii?

Ne, služba je naprosto anonymní

5. Mohu získat nějaké potvrzení nebo certifikát, že jsem léčbu absolvoval?

Ano, na vyžádání

6. Uzdravíte mě určitě?

To se dopředu nikdy neví. Z terapie ale budete odcházet s nástroji a návody jak svůj problém zvládat. Takže investice se vyplatí a svůj problém můžete zmírňovat.

Ordinace

Terapeuti

Mgr. Pavel Vacek

Zakladatel Psychoterapie Vacek

Jako diagnostik, terapeut a kouč působím již 25 let. Při práci kombinuji odborné znalosti z oborů psychologie, andragogika, psychoterapie a soudní znalectví.

Terapie osobně

Mgr. Roman Boháček

Roman, je skvělý kouč a terapeut s bohatou životní i profesní zkušeností. Je odborníkem na komunikaci a vztahy. To mu umožňuje pomoci Vám změnit Váš vnitřní dialog a díky tomu se pak můžete cítit tak dobře jak chcete. Roman sám má ADHD, není tedy jen sterilním terapeutem, ale ví, o čem mluví. Provede Vás celým procesem terapie symptomů ADHD. Sám proměnil své ADHD ve výhodu a pomůže s tím i Vám.

Terapie osobně Terapie online

Mgr. Vanessa Džmurová

Vanessa získala magisterský titul vztahové a rodinné terapeutky na Manhattan College v New Yorku. Její výzkum se zaměřil na téma „Vliv sebeúcty a sebevědomí na rozhodnutí žen zůstat v násilných vztazích“. Zajímalo ji, jak se mění stav sebevědomí ženy, která zůstává ve vztahu s partnerem, který se k ní chová emocionálně či fyzicky násilnicky. 

Ve své praxi se zabývá prací s jednotlivci, páry a rodinami. Má zkušenosti s různými skupinami lidí, včetně dětí, mladých dospělých a dospělých. Jejím cílem je klientům vytvořit bezpečný prostor, kde budou moci bez obav sdílet své vnitřní myšlenky a pocity. Pracuje i se sportovci. Věří, že každý by měl dostat příležitost překonat své životní potíže a chce pro své klienty najít nejlepší způsob, jak překonat těžké období.

Terapie osobně
Mgr. Simona Hruška Jetmarová

Mgr. et Mgr. Simona Hruška Jetmarová

Simona má dlouholetou praxi ve školách a školských poradenských zařízení, při své práci se zabývá poradenstvím, diagnostikou, konzultacemi a terapií dětem i dospělým. Pracuje s jednotlivci i skupinami, s rodiči dětí, v některých případech i s učiteli klientů. Propojuje znalosti z oborů speciální pedagogiky, psychologie, oblasti výtvarného umění a psychoterapie.  Věří, že každý má potenciál dalšího růstu. Zaměřuje se na děti, dospělé, ADHD, úzkosti, strachy, sebevědomí, rozvoj komunikace, diagnostiku školní zralosti, specifické poruchy učení, školní úspěšnost, grafomotorika, arteterapie, zvládání stresových situací, podpora v těžké životní situaci

Terapie osobně

Mgr. Alexandra Štolbová

Patří ke špičkovým odborníkům v oblasti psychopedie a etopedie, s hlubokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti pedagogické a dětské psychologie a pedagogiky. Díky své pětadvacetileté praxi vám pomůže a provede vás a vaše dítě všemi zákoutími problémů se školní výukou, výchovnými a psychologickými problémy.

Terapie osobně
Bc. Minh Ngoc Mai

Bc. Minh Ngoc Mai

Minh vystudoval psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V roce 2023 dokončil pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v psychodynamickém směru. Je také akreditovaný osobní kouč. Jeho práce je založena na důvěře, respektu a empatii. Každý klient je pro něho jedinečný a důležitý, a proto se snaží vytvořit bezpečné prostředí, kde klienti mohou hovořit o svých problémech a pocitech bez obav z odsouzení nebo kritiky. Je přesvědčen, že každý z nás se může naučit řešit své problémy a dosáhnout svých cílů. Proto se snaží pomoci svým klientům pochopit sebe samé, objevit své vnitřní zdroje a najít způsoby, jak dosáhnout spokojenosti a naplnění v životě

Terapie osobně

Proč Psychoterapie Vacek®?

Mgr. Pavel Vacek,, věnuje se terapii, ambulantní protialkoholní terapii a terapii ADHD dospělých.
25 let je naše průměrná terapeutická a koučovací praxe
Přes 2 000 spokojených klientů
90% spokojených klientů v ČR i zahraničí
Jsme členy České lékařské společnosti JEP,
České psychiatrické společnosti, Společnosti psychosomatické medicíny
Česká lékařská společnost
Scroll to Top