Tým

Mgr. Pavel Vacek

Zakladatel Psychoterapie Vacek

Bohužel mám na následujících pár dní téměř plné kapacity… Pokud nenajdete vhodný termín, tak prosím vás zavolejte na 736 501 176 a společně najdeme skvělého terapeuta.

Jako diagnostik, terapeut a kouč působím již 25 let. Při práci kombinuji odborné znalosti z oborů psychologie, andragogika, psychoterapie a soudní znalectví.

Terapie osobně

Mgr. Šárka Handlová

Poskytuje klasickou terapii dospělým. Formou individuální a rodinné terapie pracuje s tématy nejistoty, hledáním vlastní identity, očekáváním, obavami, úzkostí a zvládáním kolísavých nálad. Šárka využívá ve své práci i yogu, meditaci a dechová cvičení.

Terapie osobně Terapie online

Mgr. Alexandra Štolbová

Patří ke špičkovým odborníkům v oblasti psychopedie a etopedie, s hlubokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti pedagogické a dětské psychologie a pedagogiky. Díky své pětadvacetileté praxi vám pomůže a provede vás a vaše dítě všemi zákoutími problémů se školní výukou, výchovnými a psychologickými problémy.

Terapie osobně

Mgr. Roman Boháček

Roman, je skvělý kouč a terapeut s bohatou životní i profesní zkušeností. Je odborníkem na komunikaci a vztahy. To mu umožňuje pomoci Vám změnit Váš vnitřní dialog a díky tomu se pak můžete cítit tak dobře jak chcete. Roman sám má ADHD, není tedy jen sterilním terapeutem, ale ví, o čem mluví. Provede Vás celým procesem terapie symptomů ADHD. Sám proměnil své ADHD ve výhodu a pomůže s tím i Vám.

Terapie osobně Terapie online

Mgr. Zuzana Jochmannova, MSc.

Zuzana holds a Master of Psychology degree from the University of Leicester and during her long-term stay abroad, she helped foreigners cope with the challenges they faced in a new environment and culture.
She currently works primarily with adult clients with ADHD, and utilizes a systemic approach to psychotherapy, with an emphasis on solution-focused methods. Therapeutic consultations with Zuzana are based on collaborative work that guides clients to effectively address their personal and professional challenges.

Terapie osobně Terapie online

Bc. Katalin Robovski

Katalin poskytuje adiktologickou péči. Staví svou práci na myšlence, že adiktologická terapie může být i růstová. Svou odbornost získala během studia na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, terapeutickým výcvikem ve Vztahové psychoterapii dětí a adolescentů. Momentálně je frekventantkou ve výcviku v Transformační systemické terapii Virginie Satirové. Stáže absolvovala v zařízení zahrnující ambulantní i rezidenční péči o závislé.

Terapie osobně
Scroll to Top