Tým

Mgr. Pavel Vacek

Zakladatel Psychoterapie Vacek

Jako diagnostik, terapeut a kouč působím již 25 let. Při práci kombinuji odborné znalosti z oborů psychologie, andragogika, psychoterapie a soudní znalectví.

Terapie osobně

Mgr. Šárka Handlová

Poskytuje klasickou terapii dospělým. Formou individuální a rodinné terapie pracuje s tématy nejistoty, hledáním vlastní identity, očekáváním, obavami, úzkostí a zvládáním kolísavých nálad. Šárka využívá ve své práci i yogu, meditaci a dechová cvičení.

Terapie osobně Terapie online

Mgr. Alexandra Štolbová

Patří ke špičkovým odborníkům v oblasti psychopedie a etopedie, s hlubokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti pedagogické a dětské psychologie a pedagogiky. Díky své pětadvacetileté praxi vám pomůže a provede vás a vaše dítě všemi zákoutími problémů se školní výukou, výchovnými a psychologickými problémy.

Terapie osobně

Mgr. Roman Boháček

Roman, je skvělý kouč a terapeut s bohatou životní i profesní zkušeností. Je odborníkem na komunikaci a vztahy. To mu umožňuje pomoci Vám změnit Váš vnitřní dialog a díky tomu se pak můžete cítit tak dobře jak chcete. Roman sám má ADHD, není tedy jen sterilním terapeutem, ale ví, o čem mluví. Provede Vás celým procesem terapie symptomů ADHD. Sám proměnil své ADHD ve výhodu a pomůže s tím i Vám.

Terapie osobně Terapie online

Mgr. Zuzana Jochmannova, MSc.

Zuzana holds a Master of Psychology degree from the University of Leicester and during her long-term stay abroad, she helped foreigners cope with the challenges they faced in a new environment and culture.
She currently works primarily with adult clients with ADHD, and utilizes a systemic approach to psychotherapy, with an emphasis on solution-focused methods. Therapeutic consultations with Zuzana are based on collaborative work that guides clients to effectively address their personal and professional challenges.

Terapie osobně Terapie online
Scroll to Top