Tým

Mgr. Pavel Vacek

Zakladatel Psychoterapie Vacek®

Jako terapeut a kouč působím již 25 let. Při práci kombinuji odborné znalosti z oborů psychologie, andragogika, psychoterapie a soudní znalectví.

Mgr. Šárka Handlová

Poskytuje poradenství a terapii dospělým. Formou individuální a rodinné terapie pracuje s tématy nejistoty, hledáním vlastní identity, očekáváním, obavami, úzkostí a zvládáním kolísavých nálad. Šárka využívá ve své práci i yogu, meditaci a dechová cvičení. Pracuje s Neurolingvistikou.

Mgr. Alexandra Štolbová

Patří ke špičkovým odborníkům v oblasti psychopedie a etopedie, s hlubokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti pedagogické a dětské psychologie a pedagogiky. Díky své pětadvacetileté praxi vám pomůže a provede vás a vaše dítě všemi zákoutími problémů se školní výukou, výchovnými a psychologickými problémy.

Mgr. Zuzana Jochmannova, MSc.

Zuzana holds a Master of Psychology degree from the University of Leicester and during her long-term stay abroad, she helped foreigners cope with the challenges they faced in a new environment and culture.
She currently works primarily with adult clients with ADHD, and utilizes a systemic approach to psychotherapy, with an emphasis on solution-focused methods. Therapeutic consultations with Zuzana are based on collaborative work that guides clients to effectively address their personal and professional challenges.

Scroll to Top