Zchromnutí, psychosomatická terapie.

Trápí vás Zchromnutí, psychosomatická terapie vám může pomoci.Léčíte se s menšími či většími úspěchy. Zázračné alternativní metody fungují jen chvíli. Jaký by měl být váš další krok? Jednoznačně psychosomatická terapie a pokračování ve spolupráci s vaším lékařem. V psychosomatické terapii se zaměříme na to, jak sami sebe prožíváte a jak prožíváte svět, ve kterém žijete, myslím tím váš svět tedy sebe, rodinu, blízké a práci. V psychosomatické terapii u mě nejde o to, že vše udělám za vás. Že mám v záloze nějaké zaklínadlo, které řeknu, zamávám nad vámi rukama a vy budete v pohodě. Zchromnutí, psychosomatická terapie řeší tento problém.

Psychosomatická terapie.

Psychosomatická terapie u mě je o společné práci, vaší aktivitě a chuti se léčit vlastními silami a vlastními zdroji, které máte. A máte jich dost. No určitě. Uvědomte si, kolik trápení zažíváte a stejně jste dobrým člověkem, který dosahuje více či méně svých cílů. Proč byste tedy nedosáhli nadvládu i nad vaší nemocí?! To je dobrá zpráva. Psychosomatická terapie, jak jsem psal, je o společné práci, o tom jak aktivně budete v terapii pracovat. Během terapie mě vezmete do svého světa, není to vždy příjemné, ale to k psychosomatické terapii patří.

Během krátkodobé terapie, nebo On-line terapie, se zaměříme krátce na edukaci o vaší nemoci. Jen krátce, protože na svou nemoc jste experty vy sami. A to je další dobrá zpráva. Nikdo jiný ji tak dobře nezná. Dále se zaměříme na vaši minulost, kde by mohli být její příčiny. Nejvíce ale budeme pracovat s vaší současností a budoucností tak, aby došlo k z mírnění, nebo vymizení nemoci nebo příznaků.

Nejste si jistí, zda vám terapie pomůže? Zda do ní vstoupit? Uvažujte semnou, tělo a psychika jsou dvě půlky. To znamená když, jedna půlka zlobí, musí jí ta druhá pomoci. A pomoci umí, to mi můžete věřit. Pokud ještě váháte, a to chápu, tak se objednejte na osobní nebo On-line terapii na zkoušku, která je zadarmo, nebo prostě napište nebo zavolejte. Ať víte, do čeho jdete.

Scroll to Top