Psychoterapie

S čím Vám pomohu?

Panická ataka, úzkost, strach

Deprese

Životní krize

Chronická a onkologická onemocnění

Problémy ve vztazích, individuální, párová a rodinná terapie

Komunikační problémy

Jak to funguje a s čím z terapie odejdete?

Setkání mohou být individuální nebo skupinová. Jak často? V akutních případech probíhá psychoterapie jednou týdně, většinou ale dvakrát za měsíc. Klienti, kteří již absolvovali terapii pak většinou docházejí jednou měsíčně. Z terapie budete odcházet s podrobnými návody jak zvládnout svou poruchu, či toho co považujete za problém. Terapií změníte prožívání sama sebe a svůj vnitřní dialog. Vše si zkusíte v modelových situacích, které prožíváte, škodí vám a chcete je prožívat jinak. Zažijete si a natrénujete si nové vzorce chování a život v klidu, takový, jaký Vám vyhovuje a takový jaký si přejete. Samozřejmě v případě Vaší potřeby jsem tu pro Vás 24 hodin denně na telefonu.

Psychoterapie je možné u mě kombinovat s farmakologickou léčbou ve spolupráci s psychiatrem a dalšími partnery, se kterými spolupracuji. Jsem zastáncem celostního přístupu, spolupracuji tedy s lékaři, fyzioterapeuty a yogíny. Všichni partneři se kterými spolupracuji jsou špičkovými odborníky, které můžete nebo nemusíte využít.

Terapie je anonymní, nemusím znát Vaše jméno. Označení mého pracoviště je diskrétní.

Proč absolvovat terapii u mě?

Mgr. Pavel Vacek,, věnuje se terapii, ambulantní protialkoholní terapii a terapii ADHD dospělých.
25 let praxe terapeuta, kouče
univerzitní vzdělání: psychologie, andragogika, psychoterapie, soudní znalectví
první setkání do sedmi dnů od objednání
jsem zaměřený na cíl Vaší terapie, tím je odstranění Vašeho problému
samozřejmostí je zpracování Vašeho osobnostního profilu, který využijete pro práci se sebou samým a v práci s lidmi kolem Vás, dokážete si Vaše okolí „otypovat“
naučíte se být a mluvit sám se sebou
získáte sebeúctu
budete vnímán, tak jak si přejete
nehodnotím, provázím a nacvičuji s Vámi Váš nový život
znáte cenu své terapie a její trvání
samozřejmě jsem tu pro Vás i po skončení terapie

Cena terapie

Individuální terapie

1 400 Kč

Setkání trvá šedesát minut.

Skupinová terapie

900 Kč

Setkání trvá devadesát minut.

Terapie na zkoušku

Rozhodnout se pro terapii může být těžké a rozhodování s sebou přináší mnoho otázek a obav z neznámého. Může pomoci Terapie na zkoušku.

Nabízím vám, potenciálním klientům první terapeutické sezení bezplatně, abyste si dokázali udělat o terapii představu a mohli se dobře rozhodnout, zda do terapie vstoupíte nebo ne. Stačí vyplnit formulář a já vám dám vhodný termín.

Absolvováním sezení na zkoušku se k ničemu nezavazujete. Dozvíte se jak pracuji, co můžete od terapie očekávat a poznáte mě.

Formulář

Scroll to Top