O mně

Kdo jsem?

Možná že Vás napadne otázka, co je to za chlapa, se kterým mám probírat svůj život?

Co napsat o mně? Jmenuji se Pavel Vacek. Je mi padesát a jsem celkem normální. Jsem třicet let šťastně ženatý a mám jednu dceru. Mám rád takové běžné věci jako svíčkovou, děti, zvířata, srandu a vaření.

Kde ten chlap bere odvahu probírat se mnou můj život?

Tak základem je určitě univerzita, v mém případě Univerzita Komenského. Tam jsem se naučil psychologii a pedagogiku dospělých, www.ujak.cz. Důležitý je psychoterapeutický výcvik, v mém případě směr narativní, systemický a krátkodobá terapie zaměřená na cíl, www.narratioinstitut.cz. Jsem stále ve výcviku a učím se vše nové. Mou praxi doprovází supervize. To znamená, že svou práci podrobuji kontrole supervizora, tedy zkušenějšího kolegy akreditovaného Českou asociací pro psychoterapii.

Kde ten pán pracoval a čím v životě prošel?

Šestnáct let jsem pracoval ve farmacii, hlavně v oblasti onkologie a psychiatrie jako trenér, kouč a terapeut. Potom deset let přednášel hlavně aplikovanou psychologii, to je „aby byl člověk, spokojený sám se sebou“. Mám za sebou řadu dalšího vzdělávání v zahraničí, které bohatě využívám ve své denní praxi s klientem. Zároveň musím dodat, že nejkvalitnějšího vzdělávání se mi dostalo díky vzdělávání u nás. Ale nejvíc mi přinesla práce v Alzheimer centru, kde jsem pracoval jako ošetřovatel, myl, přebaloval a krmil nemocné.

Co tam s ním budu dělat?

No, hlavně už nebudete na svůj život nebo jeho těžší část sami, budu s Vámi. Tedy jestli Vám budu vyhovovat, to si rozhodnete sami. A budeme si povídat. Vy mě vezmete do svého života tam, kam chcete. Zastavíme se a Vybalíme spolu batoh Vašeho života, něco přebalíme, vyndáme něco, co bylo ve spod. Znovu zabalíme a půjdete dál a vše se Vám ponese lépe. Dobrá zpráva je, že všechno co k Vašemu spokojenému životu potřebujete, v tom batohu už máte, už před tím než se poprvé setkáme.

Mějte se hezky.

Diplomy a osvědčení

Česká lékařská společnost

S čím vám pomohu?

Diagnostika ADHD dospělých a dospívajících

ADHD terapie dospělých a dospívajících

Panická porucha

Deprese, Úzkost, Strach

Klasická psychoterapie

Vztahová a párová terapie

Úzkosti, komunikace, partnerské a rodinné vztahy

Protialkoholní terapie

Závislost na návykových látkách

Doléčovací skupina na alkoholu a návykových látkách

Poruchy příjmu potravy

Potřebuji si ,,JEN“ promluvit

dite

ADHD terapie pro rodiče a děti

dite

Autismus terapie pro děti a rodiče

dite

Poruchy a motorika pro děti a rodiče

Děti – úzkosti, strachy, sebevědomí

Diagnostika školní zralosti, školní úspěšnost

Scroll to Top